Najmilsze dla nas jest Mazowsze - Podsumowanie III Etapu Projektu: ,,A to Polska właśnie”

W dniu 29 listopada 2018r. klasy drugie i trzecie miały okazję obejrzeć podsumowanie różnych działań dotyczących poznawania całego Regionu zwanego Mazowszem.  Cały występ o Mazowszu przygotowali pierwszoklasiści naszej szkoły pod opieką wychowawczyń: Haliny Olesiejuk i Marii Krawczyk oraz nauczyciela wspomagającego Kamili Kłysik.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Przy wejściu do szkoły na tablicy były informacje, dotyczące obowiązków i praw dzieci, z którymi uczniowie i cała społeczność szkolna mogli się zapoznawać.

Kolorowa chemia

W piątek , 23 listopada sala 30 na dwie godziny lekcyjne stała się prawdziwym laboratorium chemicznym. Do nas, uczniów klasy IIa , przyszedł chemik, który zabrał  nas w podróż lokomotywą do krainy nauki. Łączył różne substancje, które wybuchały , paliły się lub dymiły.