Spotkanie z Duchem w klasach drugich

W ubiegłym tygodniu w klasach II a i II b odbyła się  lekcja , na której dzieci  usłyszały kolejną historię naszej „małej ojczyzny”. Tym razem poznawaliśmy „Tajemnice Cmentarza Tarchomińskiego”, a zapoznał nas z nimi p. Bartłomiej Włodkowski z Fundacji AVE

Życzenia dla Polski

W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań mających uświetnić to wielkie wydarzenie. Jednym z nich była akcja „Życzenia dla Polski”, w której udział wzięli uczniowie klas II – VII, rodzice oraz pracownicy szkoły.

Spotkanie z Janiną Zgrzembską – córką Ireny Sendlerowej

„Nikt nie rodzi się bohaterem…”
Spotkanie z Janiną Zgrzembską – córką Ireny Sendlerowej
Rok  2018  jest rokiem poświęconym szczególnej pamięci o Irenie Sendlerowej.  Gościem w naszej szkole była córka Ireny Sendlerowej – pani Janina Zgrzembska. Mieliśmy więc okazje poznać panią Irenę z punktu widzenia   jej córki.