Nasza szkoła bierze udział w konkursie edukacyjnym Fundacji Orange „Bezpiecznie tu i tam”.

Celem konkursu jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w Internecie.

Uczestnikiem Konkursu jest szkoła, jednak o liczbie uzyskanych przez nią punktów decyduje wspólne zaangażowanie uczniów, nauczycieli, rodziców, którzy realizują aktywności konkursowe:

  • Dzieci zdobywają punkty dzięki swojej aktywności w trakcie zajęć edukacyjnych i biorąc udział w zadaniach konkursowych.
  • Rodzice mają za zadanie pozyskanie certyfikatów za realizację kursu Bezpiecznie Tu i Tam na fundacja.orange.pl/kurs.
  • Nauczyciele zdobywają punkty za realizację aktywności konkursowych dla dzieci i rodziców zgodnie z programem dydaktycznym akcji.

Konkurs rozpoczyna się 1 września 2016 r. i trwa do 31 marca 2017 r.

Nagrodą główną dla szkoły, która zwycięży w Konkursie jest wyposażenie szkolnej pracowni multimedialnej w sprzęt o wartości 30 000 zł. Szkoły, które uplasują się na kolejnych 10 miejscach w tabeli punktacji, uhonorujemy nagrodami wyróżnienia w postaci sprzętu dydaktycznego o wartości 5000 zł każdy.

Nagrody czekają również na uczniów, którzy wezmą udział w 3 zadaniach konkursowych. Najlepsze trzy prace w każdej rywalizacji nagrodzimy tabletami i gadżetami elektronicznymi. Przygotowaliśmy również nagrody wyróżnienia w postaci gier edukacyjnych dla kolejnych 7 laureatów zadań konkursowych.
 

Szkolni koordynatorzy konkursu:
Agnieszka Peryt,
Judyta Szadkowska