Nauczyciele

WYKAZ NAUCZYCIELI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 110 IM. KAZIMIERZA JEŻEWSKIEGO

W WARSZAWIE

ROK SZKOLNY: 2018/2019
 

WYCHOWAWCY KLAS 0 – III (EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA)

0A – Halina Skrzecz, Izabela Radziszewska

IA – Maria Krawczyk

IB – Halina Olesiejuk

IIA – Iwona Tolak

IIB – Anna Pisowocka

IIIA – Mariola Cabaj

IIIB – Renata Głudkowska
 

WYCHOWAWCY KLAS IV – VI

IVA – Przemysław Niechcielski

IVB – Karolina Bielas - Piguła

IVC – Anna Kamińska

VA – Katarzyna Godziebiewska

VB – Agnieszka Jakubowska

VC – Małgorzata Pietrzak

VD – Małgorzata Składanek

VIA – Milena Radziszewska

VIB – Bożena Szpunar – Zdrojek

VIC – Monika Głuchowska

VIIA – Michał Jeżewski

VIIB – Ewa Majnert
 

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Katarzyna Brzezińska

Katarzyna Krakowiak

Jagoda Nowacka

Beata Bartczak

Beata Żebrowska - Maciołek

Danuta Okszos

Anna Nurzyńska
 

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ:

Izabela Pietrzak
 

NAUCZYCIELE UCZĄCY POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW:
 

JĘZYK POLSKI

Małgorzata Pietrzak

Małgorzata Składanek

Katarzyna Godziebiewska

Anna Kamińska
 

HISTORIA

Przemysław Niechcielski
 

MATEMATYKA

Leszek Bączkiewicz

Monika Głuchowska

Agnieszka Jakubowska

Karolina Bielas - Piguła
 

PRZYRODA

Ewa Majnert


BIOLOGIA

Ewa Majnert

Angelika Gołębiewska
 

CHEMIA

Anna Laskowska - Ptak
 

FIZYKA

Anna Laskowska - Ptak
 

GEOGRAFIA

Beata Pluta - Pajęcka
 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Beata Bartczak
 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Hanna Kościołek

Agnieszka Jakubowska
 

INFORMATYKA

Agnieszka Jakubowska
 

MUZYKA

Małgorzata Pietrzak
 

PLASTYKA

Emilia Buczyńska
 

TECHNIKA

Emilia Buczyńska
 

JĘZYK ANGIELSKI

Milena Radziszewska

Iryna Horokhova
 

JĘZYK NIEMIECKI

Teresa Dąbrowska
 

RELIGIA

s. Rafaela Czarnecka

Edyta Leśniewska
 

ETYKA

Hanna Kościołek

Anna Kamińska
 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Bożena Szpunar - Zdrojek

Michał Jeżewski

Piotr Strefner
 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Kamila Jakubowska

Agnieszka Adamczyk

Kamila Ciepichał

Maja Piotrowska - Gonta

Mariusz Majewski