Po raz pierwszy w tym semestrze dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy 0A i 0B wybrały się do MultiCentrum.

Multicentrum, to interaktywna placówka dydaktyczna, która korzysta z najnowszych osiągnięć technologii informatycznych w celach edukacyjnych. Nauka odbywa się poprzez zabawę.

Któż z nas nie pamięta słów sympatycznej piosenki kończącej bajkę o kultowym Misiu z klapniętym uszkiem, albo pary szalonych braci uwikłanych w dziecięce przygody?

W ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” przedszkolaki z obu grup zerówkowych wykonały zadanie „W starym kinie”. Dzieci obejrzały kultowe dobranocki z czasów swoich rodziców. Niektóre doskonale już je znają, co nas ogromnie cieszy.

To był dzień pełen kropek! 15.09.2019r. w grupie 0A obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto to, od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.