#SzkołaDoHymnu

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 110 wzięli udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11.

W tym roku szkolnym, z powodu pandemii, wykonanie hymnu odbyło się on-line.
 

 

Drodzy Uczniowie,

zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy wspólne śpiewanie w danej klasie lub grupie (dla tych, którzy będą tego dnia w szkole) lub połączenie się za pomocą komunikatorów i zaśpiewanie hymnu on-line.

Zachęcamy także do zapoznania się z ulotką „Szanuj, kochaj, chroń” przygotowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej, która w syntetyczny sposób opisuje prawidłowe sposoby prezentowania flagi i innych symboli narodowych.

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 9 listopada  2020 r. szkoła rozpoczyna nauczanie zdalne dla klas I-III. Jednocześnie przedłużone zostaje nauczanie zdalne dla klas IV-VIII. Oddziały przedszkolne pracują stacjonarnie.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zajęć znajdziecie Państwo w e-dzienniku Librus.

Warzywa i owoce są bardzo zdrowe, wiedza o tym już przedszkolaki.

Dzieci z zerówek wzięły udział w konkursie „Pacynki warzywno – owocowe”.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci oraz zachęcanie do spożywania owoców i warzyw.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dzieci wraz z rodzicami wykazały się ogromna kreatywnością i wykonały z warzyw i owoców przepiękne kukiełki w postaci zwierząt i postaci z bajek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów i pięknych prac. Laureaci otrzymali dyplomy.

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Barbara Stachowska
Elżbieta Brzezińska