Dołączamy do akcji SZLACHETNA PACZKA!

Czasu na zebranie potrzebnych funduszy jest niewiele, ale wierzymy, że z Waszym wsparciem osiągniemy cel. Bo kto, jak nie My??!!

W przyszłym tygodniu w naszej szkole odbędzie się Kiermasz Bożononarodzeniowy.

Dodatkowo przy wejściu do szkoły znajdują się dwa kosze, do których można wrzucać żywność trwałą (kasze, ryże, makarony, cukier, mąkę, dżemy, kawę, herbatę, konserwy mięsne itp.) oraz środki czystości (proszki, żele do kąpieli, mydła, płyn do mycia naczyń, szczoteczki i pasty do zębów, szampony itp.).

Podzielmy się sercem i pokażmy, że MAMY TĘ MOC!!!