Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa”.

Regulamin konkursu plastycznego „CHOINKA BOŻONARODZENIOWA”.

Celem konkursu jest:
• pielęgnowanie i kultywowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożonarodzeniowych;
• pogłębienie wiedzy na temat symboli świątecznych;
• rozwijanie wrażliwości artystycznej;
• rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych);
• rozwijanie wyobraźni, pomysłowości oraz zdolności manualnych;
• nawiązanie współpracy z rodzicami.

Konkurs adresowany jest do: wszystkich dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III.

Zasady udziału w konkursie:
1.Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej- choinki bożonarodzeniowej z najrozmaitszych materiałów(dary natury, papier, tkanina).
2. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę przestrzenną z dowolnego materiału, która może być efektem samodzielnej, twórczej pracy lub opartej na istniejących wzorach.
3. Konstrukcja choinki bożonarodzeniowej powinna być stabilna.
4. Wykonane prace należy dostarczyć do oddziału przedszkolnego 0B do Pani Haliny Skrzecz i Pani Anny Twardowskiej do dnia 10 grudnia 2021r.
5. Prace muszą być opatrzone dołączoną metryczką: imię i nazwisko autora pracy, grupa, klasa.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do umieszczenia prac na stronie internetowej szkoły.
7. Dostarczenie prac na konkurs i wypełnienie metryczki jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz publikacje prac.
8. Konkurs zakończy się oceną prac konkursowych i wręczeniem nagród do dnia 17 grudnia 2021 roku.
9. W konkursie przyznane zostaną 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienia, w każdej z czterech kategorii wiekowej: I kategoria wiekowa -dzieci z zerówki, II kategoria - uczniowie klas pierwszych, III kategoria wiekowa to uczniowie klas II i  IV kategoria wiekowa to uczniowie klas III. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają nagrody pocieszenia.

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zgłoszonych prac. Zostaną one wystawione na sprzedaż podczas „Kiermaszu Bożonarodzeniowego”.

Halina Skrzecz
Anna Twardowska