24 czerwca 2021r. w grupie 0A odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Z tej okazji dzieci przygotowały występ dla rodziców, Pani Dyrektor oraz Wicedyrektor. Uroczystość rozpoczęła się zatańczeniem przez dzieci poloneza, następnie odbył się program artystyczny, podczas którego dzieci recytowały wiersze, życzenia, tańczyły i śpiewały. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały książki oraz  dyplomy. Pani Dyrektor w swojej przemowie podziękowała rodzicom za trud włożony w wychowanie dzieci, nauczycielkom za ich pracę a dzieciom pogratulowała ukończenia oddziału przedszkolnego i życzyła sukcesów w szkole.

Mamy nadzieję, że dzieci miło będą wspominały czas spędzony w oddziale przedszkolnym i zaowocuje on sukcesami w dalszych latach nauki.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Elżbieta Brzezińska
Barbara Stachowska