Koniec roku to czas podsumowań.  Z tej okazji angliści chcą podziękować uczniom naszej szkoły, którzy w mijającym roku szkolnym 2020/21 aktywnie brali udział w ogólnopolskim programie nauki słówek InstaLing pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Program InstaLing umożliwia naukę słownictwa zgodnie poziomem zaawansowania ucznia. Jest to skuteczne narzędzie do poszerzania zasobu leksykalnego oraz systematycznego monitorowania postępów w nauce. Nasi uczniowie niezwykle regularnie wykonywali sesje słownictwa, co, jak niektórzy przyznają, weszło im już nawyk. Ci najbardziej wytrwali otrzymali dyplomy uznania oraz podziękowania od swoich nauczycieli. Warto też dodać, że sumienna praca naszych uczniów zaowocowała certyfikatami jakości kształcenia, jakie otrzymali nauczyciele od organizatora programu InstaLing.

Dziękujemy raz jeszcze i zapewniamy, że będziemy kontynuować ten program w kolejnych latach.

Udanych i słonecznych wakacji,
Zespół anglistów