Nareszcie mogliśmy wyruszyć na wycieczkę całą klasą!

Już 31 maja pojechaliśmy do Kampinosu, aby tam poznać z bliska przyrodę. Pod okiem instruktora utrwalaliśmy wiedzę przyrodniczą, a i na zabawę na świeżym powietrzu wystarczyło czasu. Pogoda nam dopisała, więc radość nasza była jeszcze większa. Ognisko i kiełbaski były uwieńczeniem tej długo oczekiwanej wspólnej wycieczki.

Dzień Dziecka – to dzień przede wszystkim zabaw i radości. Taki właśnie był dla uczniów klasy 3a. Wyjście do Parku Henrykowskiego okazało się super pomysłem. Różnorodność sprzętów  i przestrzeń sprzyjała wspaniałej zabawie, a poczęstunek smakował wyjątkowo!

8 czerwca - wyjazd w Góry Świętokrzyskie. Przyroda, duża porcja wiedzy przyrodniczej na temat Świętokrzyskiego Parku Narodowego, żródełko św. Franciszka, które spełnia marzenia i poznana z tym miejscem legenda, piękny, słoneczny dzień to tylko początek atrakcji, jakie czekały na uczniów klas trzecich. Mega strefa dmuchanych zamków, Stacja Kosmiczna, Łódeczki, Aqua Zorbing, Park Linowy, Kino 6D (ciekawe przeżycie!) i Aleja Miniatur….uuf, i co tu wybrać? Ale my daliśmy radę! Zaliczyliśmy wszystko. Było po czym odpoczywać w drodze powrotnej.

Sabat Krajno – to fantastyczne miejsce, polecamy wszystkim.

W imieniu uczniów kl.3a – wych. Maria Krawczyk
Kamila Jakubowska