1 czerwca w Polsce obchodzimy wyjątkowy dzień - Dzień Dziecka. To międzynarodowe święto, które zostało ustanowione przez ONZ. W różnych krajach jest one obchodzone w inny dzień.

Z tej okazji, na dzieci z oddziału przedszkolnego, w tym wyjątkowym dniu czekało w szkole wiele atrakcji. Na początku dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych w sali oraz skosztowały waty cukrowej przygotowanej przez Panie. Następnie dzieci udały się na plac zabaw, na którym  piknikowały, pod okiem wychowawczyń. Po pikniku, dzieci zostały zaproszone do udziału w zabawach z chusta animacyjną, konkurencjach sportowych oraz malowaniu na folii.

Każde dziecko z przejęciem i zaangażowaniem brało udział w przygotowanych zabawach.  To był wspaniały dzień, pełen atrakcji i przeżyć, zakończony rozdaniem upominków.

Anna Twardowska
Barbara Stachowska