Bal karnawałowy  jest tradycją naszej szkoły i dlatego w 2021 roku nie mogło go zabraknąć. W związku z obostrzeniami obowiązującymi w szkole w czasie pandemii, każda klasa zorganizowała indywidualny bal w swojej sali.

Uczniowie z radością uczestniczyli w przygotowaniach do imprezy: zadbali o wystrój sali, dekoracje, plakaty, balony. Na bal przybyli w pięknych strojach, kostiumach, maskach, a nawet w piżamach.

Świetnie bawili się uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. Dodatkową atrakcją były konkursy i kreatywne zabawy zorganizowane przez panie i uczniów, które dostarczyły wszystkim mnóstwo radości.

Podczas zabawy odbyły się przerwy na słodki poczęstunek. Królem każdego balu był pączek, który w tłusty czwartek jest niemal obowiązkowym przysmakiem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przy muzyce przyniosła wiele radości i rozwijała inwencję twórczą wszystkich uczestników.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pomysłowych strojów oraz pysznych karnawałowych słodkości.

W imieniu zespołu nauczycieli
edukacji wczesnoszkolnej
Iwona Tolak