Zakończenie roku 100-lecia urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II
w ramach cyklu
WIECZORÓW PATRIOTYCZNYCH

Wtorek 8 grudnia 2020 godz. 18:00

Sytuacja epidemiczna sprawiła, że wielu rocznic czy uroczystości nie możemy obchodzić okolicznościowym apelem na sali gimnastycznej, złożeniem kwiatów na mogiłach bohaterów czy wspólnym śpiewaniem patriotycznych pieśni, co było już naszą tradycją.

Skoro uczyć możemy się zdalnie, to i celebrować nasz patriotyzm będziemy w sposób zdalny na Teams. Przypomnimy sobie najważniejsze fakty z życia Papieża, jak również wysłuchamy wspomnień związanych z tym wielkim Polakiem. Wieczór zakończy szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II.

Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów kl. IV-VIII (przy komputerze możecie usiąść wspólnie z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem). Zgłoszenia prosimy wysyłać na Librusie w formie wiadomości do p. Kamili Ciepichał. Potwierdzeniem przyjęcia zapisu będzie link do spotkania, kóry każdy otrzyma w odpowiedzi.

Postarajmy się w ten sposób dać wyraz naszej miłości do Ojczyzny, wdzięczności wielkim przodkom i odpowiedzialności za kraji współobywateli dziś, w tym ciężkim dla wszystkich okresie epidemii. Świętujmy i pamiętajmy o NASZEJ wspólnej, narodowej historii razem, choć w tym roku na odległość.

Organizatorzy:
Przemysław Niechcielski