Możesz pomóc w prosty, ale bardzo kreatywny sposób:

1. Wykonaj w domu kartkę bożonarodzeniową - technika, metoda dowolna, np. rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, quilling, grafika komputerowa (np. Paint), itp.
Nie ma potrzeby pisania życzeń na odwrocie kartki.
2. Nagraj życzenia świąteczne bądź kolędę. Możesz zaśpiewać lub zagrać na instrumencie (nagraj głos i obraz lub tylko głos).

• Zdjęcie wykonanej kartki i/lub nagranie prześlij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; do dnia 11 grudnia 2020 r.
  • Zebrane kartki, życzenia, kolędy zostaną umieszczone w prezentacji i trafią do seniorów DPS „Pod Brzozami” oraz do Domu Opieki Dąbrówka przy ulicy Czeremchowej.
  • Złożenie pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie wizerunku i wytworów pracy ucznia na stronie internetowej szkoły oraz w prezentacji multimedialnej.

Bądź dumny ze swojej kreatywności! Pokaż swój talent! Czerp radość z pomagania!

Katarzyna Krakowiak