Zapraszamy uczniów z klas I – III  do udziału w świetlicowym konkursie plastycznym „Jesienne inspiracje”.

Cele konkursu:
Ukazanie piękna barw jesiennych;
Rozwijanie artystycznych zainteresowań dzieci;
Rozwijanie wyobraźni i kreatywności;
Wzbogacanie warsztatu plastycznego o umiejętność wykorzystania materiałów przyrodniczych.

Zasady udziału w konkursie:
1. Tematyka pracy jest dowolna.
2. Praca powinna być wykonana z materiałów przyrodniczych (ususzone liście, rośliny, kwiaty, piasek, kora drzew itp.).
3. Dopuszcza się wykorzystanie w pracy materiałów papierniczych, ścinków tkanin, farb i kredek.
4. Format pracy: dowolny.
5. Zdjęcie wykonanej pracy należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 04 grudnia 2020 r.
6. Zgłoszona praca powinna zawierać informacje: imię i nazwisko oraz klasę, do której dziecko uczęszcza.
7. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na opublikowanie danych osobowych na stronie internetowej szkoły.

POWODZENIA!

Beata Żebrowska Maciołek – organizator konkursu