We wrześniu i w październiku 2020 r. przeprowadzono w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. Przystępowali do niego uczniowie z klas szóstych, siódmych i ósmych.

Był to egzamin, którego nie udało nam się zrealizować w roku szkolnym 2019/2020 z powodu wybuchu pandemii.

Szóstoklasiści zdawali część teoretyczną podczas lekcji techniki, zaś uczniowie starsi - w wyznaczonym terminie pod opieką pedagoga szkolnego. Ci, którzy uzyskali wymaganą liczbę punktów, przystępowali do części praktycznej na boisku szkolnym.

Po zaliczeniu części praktycznej, uczniowie proszeni są o dostarczenie jednego zdjęcia legitymacyjnego do pedagoga szkolnego.
W aktualnej sytuacji, kiedy jest nauka zdalna, proszę o dostarczenie zdjęcia, gdy wrócimy do szkoły. Wtedy też karty rowerowe zostaną wypełnione i rozdane uczniom.

Serdecznie gratulujemy.

Karolina Jurys