Z pokorą pożegnaliśmy lato i przywitaliśmy jesień. Będziemy się nią cieszyć na wszelakie sposoby. Prace plastyczne wykonane z darów jesieni już cieszą dziecięce oczy w wielu klasach.

Klasa III do nowej pory roku przygotowywała się już od tygodnia. Uczyliśmy się piosenek i wierszy o jesieni. Robiliśmy korale z okazów przyrodniczych oraz wystrój lasu w słojach. Wykonaliśmy piękne ilustracje o jesieni do piosenki  pt. ,,Tańcząca złota jesień”. Praca plastyczna dostarczyła nam wielu przyjemności.  
Na edukacji przyrodniczej dowiedzieliśmy się o jakie mamy warstwy lasu. Umiemy już wymienić mieszkańców żyjących w każdej z nich. Praca plastyczna wykonana na ten temat dostarczyła nam wiele przyjemności. Wiemy też czym się żywią mieszkańcy lasu.

W klasie I wykonywaliśmy Panią Jesień wedle inwencji dzieci. Nawlekliśmy też naturalne, czerwone korale. Zabawa z igłą i nitką była przednia. Już dziś umówiliśmy się na szycie.

Magdalena Brzezińska