1.     STYPENDIUM SZKOLNE I ZASIŁEK SZKOLNY – wnioski do OPS

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego, bądź zasiłku szkolnego na rok szkolny 2020/2021 należy skierować bezpośrednio do dyrektora ośrodka pomocy społecznej w dzielnicy m. st. Warszawy właściwej ze względu na miejsce zamieszkania ucznia, w terminie do 15 września 2020 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w OPS Białołęka ul. Marywilska 44C i na stronie: www.edukacja.warszawa.pl

2.     DOFINANSOWANIE POSIŁKÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ PRZEZ OPS

Wniosek o przyznanie dofinansowania posiłków w stołówce szkolnej należy skierować do Ośrodka Pomocy Społecznej. Szczegółowe informacje można uzyskać w OPS Białołęka ul. Marywilska 44C.

3.     ZWOLNIENIE Z OPŁAT ZA KORZYSTANIE PRZEZ UCZNIA Z POSIŁKÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

Jeżeli wystąpiły przyczyny uniemożliwiające dofinansowanie uczniowi posiłków w stołówce szkolnej przez OPS, opiekunowie prawni mogą złożyć wniosek w sprawie zwolnienia z opłat za korzystanie przez ucznia z posiłków w stołówce szkolnej.

Do wniosku należy dołączyć zaświadczenia o wysokości dochodów, a w przypadku gdy nie jest możliwe uzyskanie takiego zaświadczenia, mogą to być oświadczenia o wysokości dochodów lub inne dokumenty, a w tym zaświadczenia z instytucji pomocy społecznej lub opinia pedagoga szkolnego, potwierdzające trudną sytuację materialną ucznia.

Wniosek należy złożyć w szkole w terminie do 3 września 2020 r.

Na podstawie Zarządzenie Prezydenta m. st. Warszawy Nr 189/2019 Prezydenta m.st. Warszawy z dn. 11.02.2019 r.

Ulotka informacyjna:

DOKUMENTY DO POBRANIA: