W piątek tuż przed feriami zimowymi tj. 07.02.2020 roku dzieci z grupy 0A odwiedziła p. Joanna Rzeszutek, która z wykształcenia jest magistrem inżynierem sanitarnym. Pani Joanna opowiedziała dzieciom: jak wygląda praca na budowie, co wchodzi w zakres obowiązków pracownika budowy, jakie są warunki jej pracy, z czego składa się strój pracownika budowy i jakie elementy stroju są obowiązkowe. Grupa 0A dowiedziała się, że kask z lampą i okularami oraz kamizelka odblaskowa to elementy obowiązkowe w wyposażeniu pracownika budowy. Dzieci dowiedziały się, że kask w kolorze czerwonym noszą elektrycy oraz hakowy, biały- osoba nadzorująca budowę, żółty kask- robotnik.

Pani inżynier wyświetliła dzieciom zdjęcia z budowy najwyższego budynku w Warszawie, który powstanie przy Dworcu Centralnym oraz przedstawiła dzieciom różne projekty architektoniczne. To nie koniec atrakcji jakie przygotowała dzieciakom pani Joanna: grupa miała do wykonania różne zadania np. zaprojektowanie (urządzenie) swojej sali czy też, wyposażenie domu w meble i akcesoria na prawdziwym planie architektonicznym domu. Wszystkie dzieci bawiły się rewelacyjnie i wykorzystywały do zabawy pozostawione przez p. Joannę plany architektoniczne, a tuż po skończonych zajęciach otrzymały mały upominek.

Izabela Szmigiel