W poniedziałek 27.01  od godz. 9 w sali gimnastycznej rozbrzmiewała muzyka. W tym dniu odbywał się Bal Karnawałowy w stylu Disco, który poprowadziła niezastąpiona p. Patrycja Lipińska.

Rodzice zadbali o wspaniałą dekorację, która nawiązywała do tematyki balu. Dzieci w trzech turach bawiły się do muzyki disco. Nie mogło zabraknąć popularnych tańców jak, kaczuszki czy makarena. Podczas imprezy odbywały się liczne konkursy, które umilały taneczne chwile i dawały trochę wytchnienia zmęczonym nogom. Chętni mieli możliwość wykonania zdjęć w balowej stylizacji.

Rada Rodziców zorganizowała również  konkurs na plakat związany z tytułem balu "Kolorowy Karnawał w Rytmie Disco 2020". Wspaniałe nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez rodziców. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kolejnego balu dla wszystkich  uczniów.

w imieniu uczestników balu

Izabela Pietrzak