SP 110 wzięła udział w akcji Góra Grosza. Celem akcji było zebranie drobnych monet na pomoc dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. W grudniu zbieraliśmy monety w wszystkich możliwych nominałach (od 1 gr do 5 zł). Każda klasa oddała zebraną kwotę,  posegregowaną wedle wartości monety. Jak zawsze można było liczyć na uczniów naszej szkoły, którzy dołożyli swoje cegiełki dobra, biorąc udział w tym wydarzeniu. Warto podkreślić szczególne zaangażowanie klas młodszych. Razem zebraliśmy 660,59 zł.

Ogłaszamy wyniki rankingu wśród klas:

I miejsce - klasa III B zebrała 262,83 zł

II miejsce -  klasa III A zebrała 156,18 zł

III miejsce - klasa I A zebrała 130,10 zł.

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną wysłane bezpłatnie pocztą, w paczkach o wadzę maks. 10 kg do ogólnopolskiego organizatora akcji.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Szkolny