Dnia 18 grudnia 2019 roku, wolontariusze z naszej szkoły pojechali do mieszkańców Domu Opieki Dąbrówka, mieszczącego się przy ulicy Czeremchowej w Warszawie. Podczas wizyty kolędowaliśmy z podopiecznymi domu. Po wspólnie odśpiewanych kolędach składaliśmy życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz wręczaliśmy karty świąteczne, własnoręcznie wykonane przez wolontariuszy i uczniów ze świetlicy szkolnej. Podczas kolędowania odczuwaliśmy bardzo dużą satysfakcję, przyjemność i szczęście. Jeszcze więcej radości sprawiał nam uśmiech na twarzach starszych osób. Byli bardzo pozytywnie zdumieni spotkaniem z nami. Seniorzy prosili o powtórki oraz ponowne przybycie. Dzięki takim inicjatywom uczymy się szacunku dla osób starszych i chorych.

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu