Zapraszamy uczniów do udziału w XXIX edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Od 28 lat Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” gości w polskich szkołach. Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. Udział w konkursie to prestiż i wysoka ranga wypracowana przez międzynarodowy zespół  matematyków.

Konkurs odbędzie się w czwartek 19 marca 2020 roku o godzinie  9.00. Wysokość opłaty za udział w konkursie wynosi 10 zł od uczestnika. Udział w konkursie jest dobrowolny. Wpłaty do 24.01.2020 r. w klasach II-III zbierają wychowawcy, w klasach IV-VIII nauczyciele matematyki.

Wychowawców II-III i nauczycieli matematyki proszę o zebranie  oświadczeń od rodziców.

Szkolny koordynator konkursu

Leszek Bączkiewicz