Uczniowie Naszej szkoły rewelacyjnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w unihokeju kategorii dzieci. Miejsca 5-6 zajęły dziewczęta , które po bardzo dobrej grze w fazie eliminacyjnej i walce do samego końca ze stratą jednego punktu zajęły trzecie miejsce w drugie fazie i ogólnie  miejsca 5-6 w całym turnieju.

Chłopy po szalenie ciężkim turnieju zajęli doskonałe 4 miejsce. W każdym meczu musieli grać na 100% swoich umiejętności i wygrywając z ogromnymi szkołami doszli do fazy finałowej. W półfinale na 20 sekund przed końcem meczu straciliśmy bramkę i z wynikiem 1:2 musieliśmy uznać wyższość szkoły STO 2 (zwycięzcami całego turnieju). W meczu o 3 miejsce po wspaniałym meczu i remisie 1:1 medale przegraliśmy po rzutach karnych.

4 miejsce w dzielnicy oceniamy jako niesamowity sukces przy bardzo dużym zaangażowaniu uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Jesteśmy mega dumni z osiągniętych wyników .

Serdeczne gratulacje dla reprezentacji Dziewcząt i Chłopców