11 listopada po raz XXII dzieci z SP 110 uczestniczyli w Białołęckim Biegu Niepodległości. Jak co roku uczniowie Naszej szkoły bardzo licznie uczestniczą w biegu oraz pomagają jako wolontariusze przy organizacji imprezy. Oprócz bardzo licznej frekwencji zawodnicy uzyskali bardzo dobre indywidualne wyniki w swoich kategoriach wiekowych.

W roczniku 2011 pierwsze miejsce zajął Mikołaj Olesiński ,3 Jakub Piotrowski oraz 6  Oliwier Majewski.

W kategorii dzieci 2009 drugie miejsce zajął Maciej Rak , 9 Stanisław Wojda. Drugie miejsce wśród dziewcząt zajęła również Kaja Szkoda-Amanowicz.

W roczniku 2010 7 miejsce zajął Krystian Mańk, a 8  Adam Sobczak

Wysokie pozycje Naszych uczniów dają ogromną nadzieję na dalsze sportowe sukcesy.

Dziękujemy za tak liczną frekwencje i uczestnictwo w biegu. Wszystkim uczestnikom i wolontariuszom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.