W dniu 07.11.2019 klasa 0A udała się na spektakl baletowy wraz z drugą zerówką.

Sztuka wystawiana była w Domu Kultury Świt. W wyjeździe  uczestniczyło 15 uczniów.

Pierwszym, i zarazem głównym punktem programu wyjazdu, był spektakl muzyczny w Domu Kultury Świt mający wpływ na rozwój ekspresji artystycznej . Spektakl baletowy „Don Kichot” zabrał  nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. Poznaliśmy historię Don Kichota, nazywanego  także „Rycerzem Smętnego Oblicza”, który wraz ze swoim giermkiem Sancho Pansą wyrusza w podróż. Spektakl składał się z 4 aktów.

Spektakl ,,Don Kichot”  to klasyczny balet. Podczas spektaklu uczniowie nabyli  umiejętność kulturalnego odbioru sztuki, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych a bezpośredni kontakt z aktorami dostarczył wielu   wrażeń, emocji, przeżyć związanych z odbiorem spektaklu baletowego.