12 września 2019 r. o godz. 16:30 odbył się nasz klasowy piknik na boisku szkolnym. Celem naszego spotkania było przyjemne spędzenie czasu na wspólnej zabawie. Wcześniej razem ustaliliśmy, że każdy przyniesie jakieś przekąski, picie, koce piknikowe lub inne rzeczy przydatne na pikniku, jak np. gry. Wszyscy uczniowie przynieśli najróżniejsze przedmioty niezbędne do przygotowania tego wydarzenia.

Wzięliśmy koce, kubeczki, talerzyki i sztućce. Mile widziane były zdrowe przekąski, nie zabrakło także owoców, kanapek, orzeszków i babeczek. Były sałatki owocowe, ciasteczka dietetyczne, a z napojów - tylko woda i soki. Spotkanie stało się fantastyczną okazją do wspólnej zabawy i integracji z nowymi uczniami. Na pikniku obecna była większość uczniów naszej klasy oraz wychowawca. Na początku imprezy każdy mógł wybrać i odtworzyć swój ulubiony utwór muzyczny. Dopisała pogoda i bogaty program zabaw. Można było korzystać z wielu atrakcji: ping-pong, gry planszowe, karty, frisbee oraz badminton. W czasie trwania pikniku koledzy i koleżanki z klasy rozweselali pozostałych, opowiadając dowcipy. Bawiliśmy się także na placu zabaw i graliśmy w piłkę nożną. Do gry dołączyły również dziewczęta. Czas płynął bardzo szybko w przyjaznej atmosferze. Po fajnej, ale wyczerpującej zabawie, każdy mógł skosztować pysznych, zdrowych przekąsek. Po spotkaniu cała grupa wróciła do domu, a było to ok. godz. 19:30. To był bardzo fajny czas, który wspólnie spędziliśmy. Mało mamy takich okazji, by wspólnie pobawić się po zajęciach szkolnych. "Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś to powtórzymy!!! Było super, uważam, że takie spotkania integrują klasę i powinny odbywać się częściej".

Uczniowie kl. 5c