Szanowni Uczniowie!

Ogłaszamy wyniki konkursu „Patriotyczna sala”.

Konkurs ten miał na celu wzbogacenie świadomości narodowej i obywatelskiej. Ku naszemu zadowoleniu, w piękne przyozdobienie sal zaangażowały się wszystkie klasy IV - VII. Dnia 29 10 2018 r. członkowie SU wraz z opiekunami oceniali wystrój sal lekcyjnych. Za kryteria oceny obrali adekwatność do tematu, staranność i estetykę oraz oryginalność, przy­dzielając punktację (0-5 pkt.). Wybór nie był łatwy, dlatego komisja w celu ostatecznego roz­strzygnięcia zaciętej rywalizacji, postanowiła dołączyć dodatkowe kryteria oceny, tj.: ilość elementów oraz samodzielność wykonania.

Oto wyniki:
I miejsce - sala 17 klasa 7A i 7B (15pkt)
II miejsce, ex aequo - sala 37 klasa 6A i 6B (14,5 pkt.) oraz sala 38 klasa 5C (14,5 pkt.)
III miejsce, ex aequo - sala 20 klasa 5B (14 pkt.) oraz sala 18 klasa 5D (14 pkt.).

Samorząd Uczniowski serdecznie gratuluje zwycięzcom! Nagrody wkrótce. Dziękujemy wszystkim za udział! To dzięki waszej pomysłowości i odpowiedniej postawie sale lekcyjne wyróżnią się teraz wspaniałymi dekoracjami. Cieszymy się , że dzięki społeczności uczniowskiej nasza szkoła godnie uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polaków.

Samorząd Uczniowski..