Wrzesień był miesiącem obfitym w wydarzenia sportowe i sukcesy Naszych uczniów. Zmagania rozpoczęliśmy XXIII Olimpiadą Choszczówkową , w której jak co roku startowała bardzo duża liczba Naszych uczniów. Zdobyliśmy 6 medali ,w tym 2 złote, uczennicy klasy V Emilii Gerłowskiej oraz Julii Kaczmarczyk. Bardzo cieszy fakt, że wśród Naszych absolwentów było wielu wolontariuszy, którzy aktywnie działali nad organizacją imprezy pod nadzorem nauczyciela Naszej szkoły Michał Jeżewskiego, który był sędzią głównym zawodów. Dziękujemy za kolejną Olimpiadę i cieszymy się, że tak aktywnie możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

We wrześniu rozpoczęliśmy zmagania Warszawskiej Olimpiady Młodzieży indywidualnymi biegami przełajowymi w Parku Picassa. Michał Jeżewski oraz Piotr Strefner mieli pod opieką bardzo liczną reprezentację Naszej Szkoły. Najlepiej spisała się Izabela Kot, która po dramatycznym finiszu zajęła 4 miejsce i tym samym reprezentowała Naszą Szkołę na ½ Wojewódzkich finałach WOM. Iza uplasowała się na 57 miejscu na 180 dziewcząt z całej Warszawy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowego zacięcia włożonego podczas zawodów.

Kolejną imprezą były Mistrzostwa Warszawy Szkół Podstawowych na ergometrze wioślarskim. Nasza szkoła zbierając doświadczenie podczas Wioślarskiego Tytana Warszawy z roku ubiegłego potwierdziła wysoką formę zajmując 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej warszawskich szkół podstawowych. W imprezie wzięło udział w 12 uczniów i wszyscy zdobyli medale w swoich kategoriach. Jak widać wioślarstwo jest bardzo mocnym punktem Naszej szkoły i mamy nadzieje na kolejne sukcesy w nadchodzącym roku szkolnym.