Wspólny przejazd ulicami Warszawy – Finał kampanii Rowerowy Maj 2024

W niedzielę, 16.06.2024 r. odbędzie się wspólny przejazd ulicami Warszawy – Finał kampanii Rowerowy Maj 2024. Organizatorzy zachęcają, aby zabrać rowery, hulajnogi, rolki, wrotki, deskorolki i ruszać. Zaproszeni są uczestnicy Rowerowego Maja, rodzice, nauczyciele, a także wszyscy mieszkańcy, którzy chcą świętować wspólnie ukończenie kampanii. Albo po prostu lubią jeździć aktywnie po Warszawie.

Zbiórka o godzinie 11:30 przed bramą nr 2 Stadionu Narodowego. Tam rozgrzejemy się wspólnie podczas tanecznej rozgrzewki, którą poprowadzi PRO-DANCE. Ruszamy o godzinie 12:00.
START: Rondo Waszyngtona
FINISZ: Park Bródnowski (Targówek) Trasa przejazdu ma prawie 10 kilometrów i prowadzi przez ul. Targową - ul. Jagiellońską - ul. Starzyńskiego - ul. św. Wincentego - ul. Kondratowicza - ul. Chodecką I tak od strony ul Wyszogrodzkiej, wjedziemy na teren Parku Bródnowskiego, gdzie zapraszamy na drugą część finału: piknik! Można dołączyć na każdym z etapów trasy. Więcej informacji o wydarzeniu:www.facebook.com/events 

Piknik w Parku Bródnowskim – Finał kampanii Rowerowy Maj 2024 

 Organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników kampanii Rowerowy Maj (i nie tylko!), a także rodziców, nauczycieli i mieszkańców Warszawy na piknik z okazji ukończenia 7. edycji kampanii Rowerowy Maj w Warszawie! W tym roku finał kampanii będziemy świętować w Parku Bródnowskim na Targówku. Piknik odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Targówek. Na gości pikniku będzie czekało mnóstwo atrakcji - występy taneczne, gry terenowe, warsztaty, rowerowy tor przeszkód, strzelanie z łuku, coctail bike, wspólne robienie wianków i flower boxów i wiele, wiele innych aktywności dla osób w każdym wieku. Na uczestników czekać będą także strefy relaksu. To świetna okazja do odpoczynku na wygodnych leżakach i kocach wśród szumu drzew i śpiewu ptaków pełnym zieleni Parku Bródnowskim. A na głodnych nie tylko wrażeń i relaksu czekać będzie strefa gastro. HARMONOGRAM FINAŁU KAMPANII ROWEROWY MAJ

  • 11:30 Taneczna rozgrzewka
  • Zbiórka przed bramą nr 2 Stadionu Narodowego
  • 12:00 Wspólny przejazd ulicami Warszawy
  • START: Rondo Waszyngtona
  • FINISZ: Park Bródnowski
  • 13:00 Rozpoczęcie pikniku w Parku Bródnowskim
  • 18:00 Zakończenie pikniku

Więcej o wydarzeniu:www.facebook.com/events  

Szkoła Podstawowa nr 110 otrzymała dyplom z podziękowaniami za zaangażowanie i promowanie aktywnej mobilności oraz zdrowego stylu życia.