15 marca 2023 r. uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w I etapie Konkursu Recytatorskiego związanego z twórczością Jana Brzechwy, której organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 367 w Warszawie.

Występujący uczniowie zabrali nas, przedstawicieli szkolnego jury, w tajemniczy świat wierszy Brzechwy widzianych ich oczami. Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie.

Komisja konkursowa, w składzie: p. A. Herman, p. A. Maciejewska oraz p. A. Sztal, wysłuchała młodych Recytatorów i wyłoniła zwycięzców, którzy reprezentowali naszą szkołę w etapie dzielnicowym konkursu:

Klasy I:

Donata Sawic, wiersz "Kwoka"

Klasy II:

Barbara Osiadacz, wiersz "Kłamczucha"

Klasy III:

Martyna Zakrzewska, wiersz "Mops"

Podczas etapu dzielnicowego konkursu, odbywającego się w Szkole Podstawowej nr 367, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wystąpienia okazały się być jedynymi w swoim rodzaju. Nasze uczennice otrzymały dyplomy uznania oraz pamiątkowe zakładki do książek. Jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły!

W imieniu szkolnego jury konkursu

Aleksandra Sztal