24 marca 2023 roku uczniowie klas pierwszych odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne Cztery Pory Roku. Była to dla nich świetna okazja do niepowtarzalnych przeżyć oraz do zdobywania nowych doświadczeń poza salami lekcyjnymi w szkole. Na farmie dzieci mogły, oprócz swobodnej zabawy, poznać tradycyjne metody hodowli zwierząt i uprawy roślin. Zobaczyły, między innymi, jak żyją zwierzęta, uczestniczyły w ich karmieniu i pielęgnacji, a także przyjrzały się im z bliska, dotknęły je i pogłaskały.

Podczas, przygotowanych dla uczniów, warsztatów wielkanocnych na farmie wszyscy poczuli klimat nadchodzących świat. Oprócz własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych każde z dzieci zabrało ze sobą z farmy mnóstwo niezapomnianych wspomnień.

W imieniu uczniów klas pierwszych

Aleksandra Sztal