Koniec pierwszego semestru, to czas na nagrodzenie tych, którzy chętnie podejmowali różne wyzwania, brali udział w wielu konkursach, a przy tym wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz pracowitością.

W dniu 9 lutego uczniowie klas I – III otrzymali z rąk Pani dyrektor Sylwii Murawskiej – Oleksińskiej dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia.

Okazało się, że nasi uczniowie aktywnie biorą u dział w wielu konkursach organizowanych na terenie szkoły, ale również poza nią. Możemy śmiało pochwalić się sukcesami we wszelakich kategoriach. Mamy wielu laureatów i nagrodzonych.

Konkursy szkolne:

– świetlicowy konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowa ozdoba” oraz konkurs wokalny „Kolęd i pastorałek”.

ORZEŁ ORTOGRAFICZNY

Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny”, w którym wzięło udział łącznie 28 uczniów z klas drugich i trzecich.

W kategorii klas drugich wyróżnili się:

Mia Mówińska klasa 2                        265 punktów laureat, 10 miejsce w kraju

Izabela Sadowska klasa 2                   245 punktów laureat, 14 miejsce w kraju

W kategorii klas trzecich:

Maria Szustakowska klasa 3              305 punktów laureat, 2 miejsce w kraju

Teresa Głogowska klasa 3                 285 punktów laureat, 6 miejsce w kraju

Iga Skwierawska klasa 3                   245 punktów laureat, 14 miejsce w kraju

ALFIK MATEMATYCZNY

W Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny wzięło udział 22 uczniów z klas I-III, 4 uczniów z naszej szkoły uzyskało wynik dobry, powyżej 75%:

Klasa 1a Dominik Kałuski 77%

Klasa 1c Basia Wiencek 76%

Klasa 3a Maria Szustakowska 75%

Klasa 3c Sebastian Wiejak 75%

Wynik bardzo dobry 200 miejsce na Mazowszu 523 w kraju uzyskał uczeń klasy 2a KAROL STANKOWSKI 81%

Alfik humanistyczny

W Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny wzięło udział 12 uczniów z klas I-III, 10 uczniów z naszej szkoły uzyskało wynik bardzo dobry, powyżej 75%:

Klasa 1b Kinga Bartnicka 89%

Klasa 2b Izabela Sadowska 78%

Klasa 2a Barbara Osiadacz 75%

Klasa 3c Natalia Taranta 94%

Klasa 3c Amelia Broze 86%

Klasa 3a Maria Szustakowska 92%

Klasa 3a Leonard Kłys 87%

Klasa 3a Hanna Wituska 87%

Klasa 3a Marta Ziemak 86%

Klasa 3a Iga Skwierawska 80%

Konkursy Dzielnicowe:

II miejsce w Dzielnicowym Konkurs Tańca Sportowego „Euforia”

Klasa 3a Oliwia Kościołek, Amelia Kościołek, Anna Giszczak, Urszula Giszczak

III miejsce w Dzielnicowym Konkurs Tańca Sportowego „Euforia”

Klasa 3b Alicja Liszewska, Jagoda Ciesielka

II Dzielnicowym Konkursie Piosnki Dziecięcej - wyróżnienie

Klasa 3a Leonard Kłys

Etap szkolny: Alicja Poteraj, Maja Baryga, Leonard Kłys klasa 3a

Mamy nadzieję, że kolejny semestr będzie równie owocny dla nas wszystkich, a sukcesów będzie jeszcze więcej.

Dziękujemy nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie uczniów do konkursów.

Wszystkim uczniom składamy wyrazy uznania i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulacje!

Przed nami marzec – pełen konkursów … ale teraz czas na zasłużony odpoczynek, zabawy, spacery i wszystko dla zdrowia.

Z nowymi siłami i pięknymi wspomnieniami z ferii zimowych zapraszamy do szkoły.

W imieniu edukacji wczesnoszkolnej

Izabela Radziszewska