1 września to dzień niezwykle uroczysty w każdej szkole – żegnamy wakacje i rozpoczynamy naukę, „coś się kończy, coś zaczyna”. Dla uczniów klas czwartych to szczególnie wyjątkowa chwila: nowi koledzy, nauczyciele, wychowawcy; nowe wyzwania i przygody.

    Uroczyste spotkanie dzieci z nauczycielami i dyrektor szkoły, Sylwią Murawską – Oleksińską, odbyło się w sali gimnastycznej. Nie zabrakło na nim dumnych i wzruszonych rodziców. Wysłuchaliśmy ciepłych, z serca płynących słów Pani dyrektor, która zapewniła uczniów, że szkoła to ich drugi dom, w którym mogą czuć się bezpiecznie i szczęśliwie.

    Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na krótkie spotkanie informacyjne.

 

Drodzy Uczniowie!

Rozpoczynamy wspólną przygodę w fascynującym świecie nauki. Życzymy Wam wielu sukcesów edukacyjnych, pozytywnych przeżyć oraz wspaniałych kolegów i przyjaciół.

Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc.

                                                                                                                                                                          Wychowawcy klas czwartych