Pierwszego września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023.Wszystkim towarzyszyło szczególne przejęcie, ale też entuzjazm oraz zapał. Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele powitali swoich podopiecznych po wakacyjnej przerwie.

Rozpoczęcie roku szkolnego jest szczególnie ważne dla pierwszoklasistów, dla których to wyjątkowy czas i etap rozwoju w nowej placówce edukacyjnej. Dlatego też w tym dniu, towarzyszyli im dumni i przejęci rodzice, wprowadzając ich w mury Stodziesiątki.

W imieniu całej społeczności uczniowskiej pierwszoklasistów przywitała dyrektor Pani Sylwia Murawska-Oleksińska oraz wicedyrektor Pani Hanna Kościołek, a także wychowawcy klas pierwszych i grono pedagogiczne. Panie Dyrektor z uśmiechem przyglądały się najmłodszym uczniom i zapewniły, że już po kilku dniach najmłodsi poczują się w naszej szkole jak w domu, bo tutaj wszyscy jesteśmy jak jedna duża rodzina.

Pozostali uczniowie klas starszych spotykali się z wychowawcami w salach lekcyjnych według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy sukcesów i owocnej pracy.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej