Szanowni Państwo,

Od 1 września 2022 r. Państwa dzieci rozpoczną wielką przygodę ze światem nauki w naszej Szkole Podstawowej nr 110. Bardzo prosimy o pomoc w podróży, przygotowując następującą wyprawkę:

- kapcie (tenisówki, na białej, niebrudzącej podeszwie, nieślizgające się) w worku

- strój na  lekcje wychowania fizycznego (biała koszulka i ciemne spodenki) w worku

- plecak – lekki, z usztywnianym tyłem, bez kółek

- piórnik z wyposażeniem: dwa ołówki HB, kredki ołówkowe (6 kolorów), temperówka, klej, bez długopisu, nożyczki z zaokrąglonymi czubkami.

Wszystkie przedmioty należące do dziecka powinny być podpisane!

Reszta potrzebnych przyborów zostanie podana przez wychowawcę na spotkaniu 1 września 2022r.

Uczniowie klas pierwszych  otrzymają  podręczniki  do nauki  w klasie pierwszej ze szkoły.
Wyjątek stanowi podręcznik do religii W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego” A. Frączak, R. Szewczyk Wydawnictwo Katechetyczne, w który należy się zaopatrzyć indywidualnie.