Informujemy, iż w dniach od 3 do 5 kwietnia (środa, czwartek, piątek) uczniowie są zwolnieni z zajęć szkolnych w celu odbycia rekolekcji wielkopostnych w kościele parafialnym pod wezwaniem Narodzenia NMP przy ul. Klasyków 21/23 (Płudy).
Harmonogram rekolekcji i organizację pracy szkoły w tych dniach przekazali uczniom wychowawcy.

W dniach 21,22.03.2019 odbyły się zajęcia „Bezpieczna woda” organizowane przez Sztorm Grupę. Uczniom każdej klasy zostały w bardzo ciekawy sposób przedstawione zasady bezpieczeństwa związanego z wodą.

W poniedziałek 25 marca reprezentacja uczniów klas trzecich brała udział w dzielnicowych zmaganiach Małej Olimpiady Matematycznej.
W eliminacjach szkolnych wzięło udział dwunastu uczniów, a do etapu dzielnicowego zakwalifikowali się trzej chłopcy z klasy 3a – Joachim Remiszewski, Staś Bober i Ernest Kursa. To właśnie ta trójka reprezentowała naszą szkołę w III etapie konkursu, którego gospodarzem była SP 31.

Od stycznia do marca 2019 r. odbywały się rozgrywki w Szkolnym Turnieju Rummikuba.
I miejsce zajęła Gabriela Rzeszutek z klasy V a,
II miejsce zajęła Emilia Gerłowska z klasy V b,
III miejsce zajął Bradley Bosinney z klasy V a.
Uczniowie za I, II i III miejsce otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców (wspaniałe gry planszowe) oraz dyplomy.
Serdecznie gratuluję!

Również gratuluję wszystkim uczestnikom Turnieju i uczniom, uczęszczającym na koło Rummikuba, którzy dzięki poznaniu gry Rummikub znaleźli sposób na wspólne spędzanie czasu z bliskimi i przyjaciółmi.

K. Jurys