Straż Miejska zaprosiła wszystkich piątoklasistów, uczestniczących w konkursie „Ze Strażą Miejską bezpiecznie” na galę finałową do Teatru Kamienica.
Dzięki udziałowi w tym konkursie dzieci utrwaliły sobie wiedzę, która przyda im się w życiu z zakresu ruchu drogowego podczas jazdy na rowerze, udzielania pierwszej pomocy i ogólnej wiedzy dotyczącej bezpiecznego zachowania.

Każda szkoła typowała tylko dwie osoby, które w pierwszym etapie rozwiązywały test. Do drugiego etapu przechodziła para tylko z jednej szkoły z każdej dzielnicy. Niestety, liczba zdobytych punktów naszych uczennic nie wystarczyła.
Na gali finałowej, organizatorzy nagrodzili wszystkie dzieci. Chociaż na podium stanęły trzy szkoły, to wszystkie dzieci były zwycięzcami. Nasze uczennice, Kinga Deptuła i Maja Smółkowska z kl. V b, zdobyły nagrodę dla całej swojej klasy- voucher na wycieczkę klasową do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Saskiej.

Serdeczne gratulacje!
K. Jurys