Aktualności

Kampania Pomoc dla Ukrainy!
Kampania Pomoc dla Ukrainy!
29 listopad 2018

Szanowni Państwo, Fundacja „Budujemy Lepszy Świat w Ciągu Najbliższych Lat" zwraca się do nas z prośbą wsparcia. W 2014 roku na terytorium Ukrainy wybuchła wojna, ogromne obszary kraju zmieniły się we front walk. Szczególnie obwody Doniecka i Ługańska ucierpiały w wyniku konfliktu a wraz z nimi miejscowa ludność a w szczególności dzieci. Tysiące ludzi straciło swoje domy i musiało uciekać przed wojną. Fundacja pragnie pomóc w przywróceniu spokoju i normalności dla poszkodowanych.

Idzie zima w związku z czym Fundacja pragnie dostarczyć na Ukrainę:                                                                                                  Kurtki, ciepłą odzież
Buty
Spodnie
Koszulki oraz bieliznę
Plecki
Czapki, szaliki oraz rękawiczki
Koce, kołdry, pościel oraz ręczniki
Środki czystości, środki higieny
Artykuły i przybory szkolne
Żywność o długim terminie przydatności do spożycia

Może i w państwa domach znajdą się rzeczy, którymi będziecie mogli się podzielić. Pamiętajmy jednak by były to rzeczy nie zniszczone, czyste i przydatne do dalszego używania.
Zróbmy dobry uczynek! Prosimy o przynoszenie rzeczy w workach.

Rzeczy można dostarczać do 13 grudnia 2018 r. do opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu: do siostry Rafaeli lub p. Katarzyny Krakowiak oraz do p. Marioli J. (w szatni).

Szkolne Koło Wolontariatu