OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY POLONISTYCZNE „Z ortografią na co dzień”, „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
25 wrzesień 2018

Serdecznie zapraszam dzieci z klas I - III do udziału w Ogólnopolskich Konkursach Polonistycznych "Z ortografią na co dzień" oraz "Z poprawną polszczyzną na co dzień".
Konkursy składają się z trzech etapów, z których pierwsze dwa odbywają się na terenie naszej szkoły:
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”: I etap – 19 października 2018 r.; II etap – 7 stycznia 2019 r.
„Z ortografią na co dzień”: I etap – 22 października 2018 r.; II etap – 8 stycznia 2019 r.

Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS SC. Zgodnie z regulaminem organizatora opłata konkursowa za uczennicę/ucznia wynosi 9 zł (dwa konkursy 18 zł).

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 27 WRZEŚNIA 2018 r.
Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się i uiszczenie opłaty u wychowawców.

Szkolny koordynator konkursów,
Mariola Cabaj