Wyniki „MKM Kangur”
22 maj 2018

W marcu 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów z klas  II – VI. W połowie maja ogłoszono wyniki. Miłą niespodzianką jest informacja, że 6 uczniów zostało wyróżnionych. Laureatem konkursu, z maksymalną liczbą punktów został uczeń klasy IIa Joachim Remiszewski.

W dniu 21 maja 2018 r. uczestniczył wraz z rodzicami i wychowawcą Panią Mariolą Cabaj w uroczystości rozdania nagród na Politechnice Warszawskiej. Wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy Vc Dominik Grochowski. Wyróżnienie otrzymali uczniowie: Bartek Dzik z klasy IIa, Ryszard Korzeniewski z IIIa, Justyna Pieczyńska z IVa oraz Kinga Deptuła z IVb. Nagrody i upominki dla uczniów z wynikiem bardzo dobrym i wyróżnionym zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim nagrodzonym składam serdeczne gratulację.

Koordynator konkursu - Leszek Bączkiewicz