WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BIAŁOŁĘKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA”
28 kwiecień 2018

W dniu 17 kwietnia 2018 w naszej szkole odbył się VII PLASTYCZNY KONKURS DZIELNICOWY „BIAŁOŁĘKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA” dla uczniów klas pierwszych i drugich.

W tym roku tematem przewodnim była: „Białołęka jaką znamy”.

W konkursie wzięło udział 9 szkół białołęckich: SP 31, 110, 231, 257, 314, 342, 344, 356, 368.

Zadaniem dwuosobowych zespołów z każdej ze szkół było wykonanie w ciągu godziny pracy plastycznej: „Domy na Białołęce” – dla klas pierwszych i „Osiedla Białołęki”- dla klas drugich.

Walorem najbardziej punktowanym w ocenie komisji było zastosowanie różnych technik plastycznych, estetyka, wierne odwzorowanie osiedla bądź domu.

Wyniki VII  KONKURS  DZIELNICOWY „BIAŁOŁĘKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA” przedstawiają się następująco:

Na zakończenie konkursu Pani Dyrektor Hanna Kociołek wręczyła laureatom i uczestnikom pamiątkowe dyplomy. Ponadto każdy uczeń biorący udział w otrzymał drobny upominek. Serdecznie dziękujemy nauczycielom za  przygotowanie do konkursu; uczniom za udział i włożoną pracę.

Wszystkich innych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

Iwona Tolak
Monika Waszkiewicz