Rozstrzygnięcie szkolnego etapu VII Konkursu Plastycznego-„BIAŁOŁĘKA-MOJA MAŁA OJCZYZNA”
13 kwiecień 2018

Dnia 9 kwietnia 2018 odbył się szkolny etap VII Konkursu Plastycznego  „BIAŁOŁĘKA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”.

W etapie szkolnym wzięło udział jedenaścioro uczniów z  klasy pierwszych i ośmioro z klas drugich. Tematem prac była  „Wiosna na osiedlu”. Każdy z uczestników miał za zadanie wykonanie osiedla mieszkalnego w wiosennej scenerii. Główną techniką plastyczną było użycie papieru gazetowego, bibuły i papieru kolorowego.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią. Do etapu dzielnicowego mogły przejść tylko po dwie najlepsze prace z klas pierwszych i drugich.

Laureaci z klas pierwszych:
I miejsce: Milena Korzeń klasa 1a
I miejsce: Paulina Zakrzewska klasa 1a

Laureaci z klas drugich:
I miejsce: Alicja Czajkowska klasa 2a
I miejsce: Zuzanna Marcinkiewicz klasa 2b

Uczennice będą reprezentować szkołę we wtorek, 17 kwietnia o g.12.00 w konkursie dzielnicowym, który odbędzie się w naszej szkole.

Wszystkim innym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wysiłek i włożoną pracę. Zapraszamy w następnym roku szkolnym.

Iwona Tolak
Monika Waszkiewicz