Olimpiada języka angielskiego Olimpus i Olimpusek
22 grudzień 2017

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w olimpiadzie języka angielskiego Olimpus, która odbędzie się 10.01.2018 r. Olimpiada będzie testem jednokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których tylko jedna odpowiedź może być poprawna. Uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca 8,50 zł do nauczyciela języka angielskiego. Zgłoszenia przyjmujemy do 8.01.2018 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUSEK uczniów z klas 2-3, która odbędzie się 9.01.2018 r.. Olimpiada pozwoli uczniom sprawdzić swoją wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Olimpiada jest płatna, wpisowe wynosi 8,50 zł. Bardzo prosimy o zgłoszenia do 8.01.2018 r. Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w olimpiadzie.

Nauczyciele języka angielskiego