Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny”
12 październik 2017

Serdecznie zapraszam uczniów klas drugich i trzecich do udziału w ogólnopolskim konkursie „Alfik Matematyczny”. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

XXIII edycja konkursu odbędzie się w środę 22 listopada 2017 roku w godz. 13.00 – 14.30. Zgodnie z regulaminem organizatora (Łowcy Talentów „Jersz”) uczestnicy konkursy są zobowiązani do uiszczenia opłaty w wysokości 9 zł. Pieniądze przeznaczone są na materiały konkursowe oraz nagrody dla uczestników.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują wychowawcy klas II – III lub szkolny koordynator. Ostateczny termin zgłoszenia upływa 31 października 2017 r.

Koordynator szkolny,
Mariola Cabaj