Życzenia od Rady Rodziców
26 czerwiec 2017

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017

Dziesięć miesięcy naszej wspólnej pracy minęło w mgnieniu oka. Nie był to czas stracony. Razem przeżyliśmy wiele ważnych chwil, zrealizowaliśmy kilka wspaniałych projektów. Udało się to dzięki zaangażowaniu wszystkich ciał naszej społeczności: Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców ale przede wszystkim naszych wspaniałych, mądrych i utalentowanych Dzieci! Po roku ciężkiej pracy należy się nam solidny odpoczynek.

W imieniu Rady Rodziców pragnę podziękować Wszystkim Nauczycielom za serce, uśmiech, dobre słowo, wsparcie, zachętę do pracy, gdy brakowało sił, za pochwałę, gdy trud przynosił efekty, za pomoc w odkrywaniu talentów u naszych dzieci, za zaszczepianie w nich wiary, iż mogą więcej, niż im się wydaje a ich działania są cenne i ważne, wreszcie za pielęgnowanie w naszych dzieciach podstawowych wartości takich jak dobro, prawda i piękno!

Dzieciom, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom życzymy wspaniałych, pełnych pozytywnych wrażeń i przygód, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

W imieniu Rady Rodziców SP 110 im. Kazimierza Jeżewskiego

Patrycja Spytek