Olimpiada Języka Angielskiego

Dnia 30 listopada odbyła się Olimpiada Języka Angielskiego. Uczniowie klas 2-6 mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z języka angielskiego oraz znajomość kultury krajów anglojęzycznych. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w Olimpiadzie oraz zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach.

Diagnoza „Połowa drogi”

We wrześniu bieżącego roku uczniowie klas czwartych wzięli udział w diagnozie „Połowa drogi”. Sprawdzian  nastawiony był przede wszystkim na diagnozowanie podstawowych wiadomości i umiejętności matematycznych, które powinien posiadać absolwent klasy III. Do sprawdzianu przystąpiło 3263 uczniów szkół warszawskich, w tym 86 z naszej szkoły.

Gratulujemy uzyskania bardzo dobrego wyniku.

Uwaga! Zmiana planu lekcji

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że od dnia 11 grudnia (poniedziałek) uległ zmianie tygodniowy rozkład zajęć. Uczniowie otrzymali w dniu 8 grudnia (piątek) nowe plany lekcji od wychowawców klas.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w dzienniku elektronicznym.

Przepraszamy za utrudnienia związane z wprowadzeniem nowego planu.