Aktualności

Olimpiada Języka Angielskiego
Olimpiada Języka Angielskiego

Dnia 30 listopada odbyła się Olimpiada Języka Angielskiego. Uczniowie klas 2-6 mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z języka angielskiego oraz znajomość kultury krajów anglojęzycznych. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w Olimpiadzie oraz zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach.

Diagnoza „Połowa drogi”
Diagnoza „Połowa drogi”

We wrześniu bieżącego roku uczniowie klas czwartych wzięli udział w diagnozie „Połowa drogi”. Sprawdzian  nastawiony był przede wszystkim na diagnozowanie podstawowych wiadomości i umiejętności matematycznych, które powinien posiadać absolwent klasy III. Do sprawdzianu przystąpiło 3263 uczniów szkół warszawskich, w tym 86 z naszej szkoły.

Gratulujemy uzyskania bardzo dobrego wyniku.

Uwaga! Zmiana planu lekcji
Uwaga! Zmiana planu lekcji

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że od dnia 11 grudnia (poniedziałek) uległ zmianie tygodniowy rozkład zajęć. Uczniowie otrzymali w dniu 8 grudnia (piątek) nowe plany lekcji od wychowawców klas.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w dzienniku elektronicznym.

Przepraszamy za utrudnienia związane z wprowadzeniem nowego planu.