Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko- Planeta odbył się w dwóch kategoriach: Maluch (dla klasy III i IV) i Adept (dla klasy V i VI).

W kategorii Maluch najlepszy wynik i nagrodę książkową otrzymał Piraszewski Krzysztof z klasy IVc. Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:

Brejda Liliana kl. IIIa

Irzyk Maciej kl. IIId

Śliwiński Jędrzej kl. IIIa

Bosinney Bradley kl. IIIa

Rzeszutek Gabriela kl. IIIa

Zapisy na dyżury wakacyjne dla oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo Rodzice,

informujemy, że nasza szkoła nie prowadzi dyżuru wakacyjnego dla oddziału przedszkolnego w okresie od 3 lipca 2017r. do 31 sierpnia 2017r.

Oto lista placówek pełniących dyżur wakacyjny dla oddziałów przedszkolnych w Dzielnicy Białołęka:

Zapisy na dyżury wakacyjne prowadzone są z wykorzystaniem systemu informatycznego.  Rejestracji w systemie mogą Państwo dokonać na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy www.warszawa-dyzury.pzo.edu.pl w terminie do 12 maja 2017r.

Zasady zapisów na dyżury wakacyjne 2017:

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz organizacji dyżurów znajdują się na stronie www.edukacja.warszawa.pl.

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego

Z ogromną radością przyjęliśmy fakt, że nasza uczennica – Małgosia Bielawska z klasy Ia została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

W drodze na szczyt pokonała wielu pierwszoklasistów z całej Polski i znalazła się w szóstce najlepszych. Satysfakcja tym większa, że Gosia jest jedyną finalistką spośród warszawskich, a nawet mazowieckich uczniów klas pierwszych, którzy startowali w tym konkursie.

Małgosi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.