Aktualności

ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH: konkurs plastyczny Fundacji Banku Ochrony Środowiska i Poczty Polskiej
ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH: konkurs plastyczny Fundacji Banku Ochrony Środowiska i Poczty Polskiej

Konkurs patronatami objęli Minister Edukacji Narodowej, Minister Energii, Minister Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska oraz Pełnomocnik Rządu do Spraw Polityki Klimatycznej, a także Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem.
Najlepsze prace oraz nazwiska laureatów znajdą się na znaczkach okolicznościowych, które zostaną wprowadzone do obiegu jesienią 2018 roku. Celem konkursu jest stworzenie projektów znaczków pocztowych, które przedstawiają sposoby ochrony klimatu do hasła RATUJEMY KLIMAT. Znaczki, oprócz wartości użytkowej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element proekologicznej edukacji, wpisujący się w misję Fundacji BOŚ i Poczty Polskiej.

ADRESACI PROJEKTU
Młodzież w wieku 10–19 lat

ZADANIE KONKUROSOWE
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez uczniów projektu znaczka pocztowego, który przedstawia konkretne sposoby ochrony klimatu do hasła RATUJEMY KLIMAT.

Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH IS EASY - WYNIKI
Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH IS EASY - WYNIKI

Dnia 6 marca  w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu dzielnicowego English is Easy. W eliminacjach wzięli udział uczniowie klas II i III.

Wiktoria Bochenek kl. 3
Jan Budnicki kl. 3
Bartek Kowalski kl. 3
Franciszek Siekaczyński kl. 3
Cezary Szczepaniak kl. 3
Karolina Wacławczyk kl. 3
Paweł Dusza kl. 2
Aleksandra Woźniak kl. 2
Tomasz Kiedrzyński  kl. 2
Hubert Piegat kl. 2
Wiktoria Lewandowska kl. 2

Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi ich stan wiedzy z j. angielskiego  w dziedzinie hobbies, family&friends, free time, sport, toys, parts of the body, food , colours, numbers, animals.

Postępowanie rekrutacyjne do oddziałów dwujęzycznych
Postępowanie rekrutacyjne do oddziałów dwujęzycznych

Szanowni Państwo Rodzice,

uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Biura Edukacji ukazał się harmonogram działań KANDYDATA szkoły podstawowej w elektronicznej rekrutacji do klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2018/2019 (pobierz).