Szkoła Podstawowa Nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Przyrodniczego

Dnia 20 lutego 2018 roku w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Dziatwy 6 odbył się Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy ”Doświadczenia”.

Podczas konkursu oceniane były: sposób zaprezentowania badanego zjawiska, innowacyjność i ciekawy pomysł .

Naszą szkołę (po wcześniejszych eliminacjach) reprezentowali: Krzysztof  Piraszewski z klasy Vc  i Konrad Święcki z klasy Vc .

Nasi uczniowie zajęli  III miejsce w dzielnicy, o czym informuję z wielką dumą i radością.

Podsumowanie szkolnych konkursów plastycznych w I semestrze 2017/2018

W pierwszym semestrze odbyły się 4 szkolne konkursy plastyczne. Wpłynęło wiele ciekawych i oryginalnych prac. Prace oceniano w dwóch kategoriach: prace uczniów z klas I-III oraz prace uczniów klas IV-VI.

Konkurs „Mój przyjaciel” został rozstrzygnięty 30.10.2017 r.

Zwycięzcy z klas I-III:
I miejsce: Wiktora Bochenek z kl. IIIa
Wyróżnienia otrzymały: Matylda Brzozowska z kl. IIa, Maja Rybarczyk z kl. Ib

Zwycięzcy z klas IV-VI:
I miejsce: Kajetan Duda z kl. IVd
Wyróżnienia otrzymali: Jakub Kowalski z kl. Vb, Barbara Około-Kułak z kl. Vc, Kamila Jagielska z kl. Via, Marta Szymańska z kl. VIa

Szkolno – Parafialny konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VI

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I –VI do udziału w szkolno – parafialnym konkursie plastycznym.

Tematem konkursu jest zaprojektowanie sukni dla Matki Bożej Częstochowskiej w formie plastycznej.

Gotowe prace należy złożyć do nauczycieli religii lub wychowawców klas  do dnia 23.03.2018 r.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znajdują się w załączniku (pobierz).

Zapraszamy do udziału w konkursie.